niedziela, 20 maja 2018

Zapach idealny na randkę

Jak wybrać zapach na romantyczną kolację lub pierwsze spotkanie z nieznajomym mężczyzną? Podpowiadamy, czym się kierować, szukając zapachu na randkę.

Zapach silnie działa na emocje a to, czym pachniemy kreuje nasz wizerunek na równi ze strojem czy makijażem. Sprawia, że wydajemy się bardziej przebojowe, romantyczne lub skryte. Wybierając perfumy na randkę, warto więc nazwać wrażenie, które chcemy wywołać zapachem. Powinien intrygować czy zdecydowanie uwodzić? Pasuje do frywolnej dziewczęcej sukienki czy do wysokich obcasów i czerwonych ust? Znając odpowiedź na te pytania, z łatwością określisz profil perfum, które warto mieć na sobie podczas randki.

Niewskazane są zarówno kompozycje o neutralnym i kojącym charakterze, np. morskie czy ziołowe (sprawisz wrażenie osoby mało charyzmatycznej), jak i bardzo słodkie i krzykliwe zapachy o dominującym udziale owoców (mogą być odbierane jako infantylne). Jeśli lubisz cytrusy lub miejski styl unisex, upewnij się że twoje perfumy współgrają z całym twoim wizerunkiem i sposobem bycia (oraz grupą wiekową). Zawsze możesz też postawić na klasyka – perfumy Chloe Chloe.

Perfumami o delikatnych nutach kwiatowych, jak peonia, fiołek, frezja czy róża majowa, podkreślisz swój wdzięk i subtelną kobiecość. Nosząc cięższe i bardziej zmysłowe zapachy kwiatowe o nutach jaśminu indyjskiego, ylang-ylang, kwiatów pomarańczy czy irysa wyślesz bardziej zdecydowany erotyczny komunikat. Podobne wrażenie uzyskasz za pomocą kompozycji orientalnych, szyprowych i piżmowych, ale uważaj – dodają lat. Jeśli natomiast lubisz przekorę i łamanie zasad, poszukaj dla siebie zapachu na półce dla mężczyzn – na pewno go zaskoczysz!


Warto pamiętać! Jeśli zostałaś zaproszona do kina lub kameralnej knajpki na kilka osób, intensywna woń zmysłowych perfum przyprawi wszystkich o ból głowy. Jego też…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz